Pro 142012
 

Florbal na Potštátě

 

Jak se tak pomalu stává tradicí, sehráli žáci naší školy přátelské utkání ve florbale se žáky základní školy z Potštátu. Nešlo tak ani o výsledek, spíše o to zahrát si ,  získat nové zkušenosti a především užít si pohodové předvánoční dopoledne. To se podařilo . Naši čtvrťáci a páťáci  se snažili,  i když výsledek pro nás nebyl takový,  jako v předcházejících utkáních. Chválím a oceňuji snahu ,  píli a obětavost u  všech hráčů .

Pochvala patří těmto klukům a děvčatům: Vendula Klvaňová, Aneta Staškovanová, Alena Částečková, Roman Chytrý, Tomáš Hynčica, Vojta Rác, Honza Kňazovčík,  Honza Šrom, Lukáš Kučera, Jirka Částečka, Petr Mykytin, Vojta Kuchař, David Salát.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion