Říj 112012
 

 

            V pondělí 8. října 2012 se na základní škole v Hustopečích uskutečnila sportovní akce v rámci Programu prevence kriminality „Kdo sportuje, nezlobí“. Sportovního klání se zúčastnily 16 – ti členné týmy žáků  druhého stupně ze ZŠ Drahotuše, ZŠ Hustopeče, ZŠ Střítež a ZŠ Bělotín. Své síly žáci změřili v orientačním běhu na tři kilometry, kde na stanovištích plnili různé dovedností a vědomostní úkoly. Následoval cyklokros na historických kolech SOBI 20, kde nešlo ani tak o vítězství, ale dojet ve zdraví do cíle. Kluci pak odehráli turnaj ve florbale a na děvčata čekalo ringo.

A jak jsme dopadli? Orientační běh 2. místo, cyklokros 3. místo, florbal 3. místo, ringo 4. místo. V celkovém součtu umístění jsme obsadili skvělé třetí místo a získali jsme bronzový pohár.

A co sluníčko? To občas vysvitlo a zpříjemnilo nám už tak pohodový pondělní den.

 

Olga Chytrá

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion