Zář 222012
 

Dnešní den ve škole začal slavnostním zvoněním a krátkým přivítáním paní ředitelkou (z důvodu deštivého počasí na chodbě školy). Následovaly komentované prohlídky, jarmark dětských prací a prodej upomínkových předmětů. Po obědě (pro bývalé zaměstnance ve školní jídelně) se předvedly děti ze školy i ze školky a celý den vyvrcholil vystoupením skupiny Hradišťan. To už se naštěstí počasí umoudřilo a občas i sluníčko vysvitlo. Po velmi příjemném čase, stráveném v přítomnosti pana Pavlicy a „jeho“ skupiny se se všemi rozloučila naše paní ředitelka.

Já bych také rád poděkoval všem kolegyním, zaměstnancům školy, sponzorům, rodičům i ochotným žákům za skvěle zvládnuté přípravy i průběh takové velké akce. Nyní už máme natrénováno a za dalších 100 let to pro nás bude jistě brnkačka :-).

Vivat ZŠ Drahotuše!

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion