Čvn 222012
 

Dnešní den jsme, stejně jako valná část ostatních hranických škol, strávili na břehu řeky Bečvy. Napjatě jsme sledovali soutěžní týmy základních i středních škol, které mezi sebou bojovaly na dvacetiveslici s dračí hlavou (a otrokářkou – bubenicí) vpředu a kormidelníkem (a také dračím ocasem) na konci. Z naší školy startovaly rovnou dvě posádky, a tak jsme měli plné ruce práce s fanděním.

Oba týmy si vedly výborně, obzvlášť překvapili „benjamínci“ Drahotušská dráčata ze VI. a VII. třídy, kteří se společně s Drahotušskými draky probojovali do boje o medailové pozice. Souboj to byl velmi napínavý a vyrovnaný, mezi třemi finálovými týmy byl celkový časový rozdíl menší než 1 sekunda!! Můžeme gratulovat drakům ke krásnému 2. a dráčatům k báječnému 3. místu v konkurenci hranických základních škol (jedna nejmenovaná hranická škola vyslala dokonce 5 týmů!) a potvrzuje se, že naši žáci jsou opravdu nadaní a mají skvělé vedení v podobě našich učitelek, které s nimi pluly na jedné lodi.

Obraťme tedy kormidlo směrem k zaslouženým prázdninám a křičme do světa:

„HOLA, HOLA, HOLA, JSME NEJLEPŠÍ ŠKOLA!!!“

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion