Čvn 222012
 

Jako každý rok i letos bojovalo družstvo našich žáků na Hranických hrách. Za nádherného slunečného počasí se letos konal již desátý ročník těchto her a soutěží pro děti. S počtem 26 bodů se naši zástupci probojovali na bronzovou příčku. A v čem uspěli? V člunkovém běhu v písku, ve střelbě z laserové pistole na terč, v rozborce a sborce samopalu,  ve šplhu , v lezení na stěně a samozřejmě nechyběl ani hod granátem na cíl .

Soutěžní družstvo tvořili tito žáci:Monika Koutná, Simona Nováková, Petr Tichý, David Šatánek, Tomáš Beran, Jakub Heger.

Gratulujeme!

 

Response code is 404

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion