Čvn 202012
 

Pasování předškoláků a rozloučení se školním rokem zahájily děti z II.třídy „Sluníčka“ dramatizací pohádky „O koťátku, které zapomnělo mňoukat.“ Předškolní děti, které navštěvovaly kroužek  „Angličtina hrou“ zazpívaly písničky, které se během školního roku naučily.

A začalo se s pasováním. Děti byly rodičům jmenovitě představeny, barevnou papírovou tužkou pasovány na školáky a dekorovány kytičkou s nápisem „Školáček.“ Každý předškoláček dostal na rozloučenou knihu „Co všechno už vím než půjdu do školy“ a vysvědčení s velkou jedničkou.

Společně s dětmi z I.třídy „Berušky“ jsme  si na rozloučenou společně zazpívali píseň „Naše školka.“

Všechny děti dostaly dáreček, děvčátka kočičky, chlapci lodičky a nezapomnělo se ani na sladkosti a dobrou zmrzlinu. Dále následovalo malé pohoštění pro všechny.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion