Čvn 112012
 

Na čtvrtek 7.6. se všichni žáci druhé třídy těšili. A proč? Sice jsme se celé dopoledne pilně učili, ale taky jsme se nemohli dočkat odpoledne, protože nás čekalo nocování ve stanu a spousta zábavy navíc. Děti přišly včas se svými plyšovými kamarády, neboť mít někoho blízkého a známého u sebe je vždycky dobré. S dobrou náladou a sluníčkem v zádech jsme si to náramně užili. Čekalo nás savování triček, moc se nám trička povedly, opékali jsme buřty, zatančili si , zasoutěžili jsme si , prošli jsme se nočními Drahotušemi , zvládli jsme stezku odvahy a byli jsme připraveni na noc  ve stanu. Tolik zážitků nás  unavilo, že po pečlivém zabalení do spacáku jsme  bez otálení usnuli. Spaní ve stanu se nám moc líbilo, zima nám v noci nebyla a tak si všechno zaslouží velikou jedničku. Ráno jsme začali rozcvičkou a pro dobrou náladu  jsme si zahráli i vybíjenou. Pak nás čekala snídaně od paní vedoucí jídelny. Pěkný den jsme zakončili plaveckým výcvikem na Plovárně. Děkujeme za zapůjčení stanu, panu školníkovi za pomoc a ochotu strávit s námi pozdní odpoledne a večer ,také  paní učitelce Kučerové a paním kuchařkám za výbornou snídani. Bylo to super , podívejte se jak jsme se měli.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion