Kvě 282012
 

V úterý 22.5. se 8 žáků prvního stupně zúčastnilo Kinderiády v Šumperku.Soutěžilo se v atletických disciplínách za slunečného počasí. Mezi soutěžní disciplíny patřil skok z místa, hod plným míčem , hod kriketovým míčkem, skok daleký a štafeta na 4 x 60 metrů. Naši školu reprezentovali žáci 2.,3.,4.,a 5.třídy. A kdo to tedy byl? Za druháky soutěžil Martin Pospíšil a Markéta Holubová, za třeťáky Alena Částečková a Roman Chytrý, za čtvrťáky Vendula Klvaňová a Jirka Částečka a za páťáky Katka Machancová a Lukáš Sehnal . Děti soutěžily jak v kategorii jednotlivců tak i v kategorii škol.

Našim reprezentantům se dařilo takto:

Martin Pospíšil      11.místo

Alena Částečková  17.místo

Katka Machancová  18.místo

Jirka Částečka  19.místo

Vendula Klvaňová 22.místo

Lukáš Sehnal  23.místo

Roman Chytrý 25.místo

Jako družstvo se tito žáci umístili na pěkném 23.místě s počtem bodů 314.

Svými výkony potvrdili to, že se s nimi můžeme  počítat do dalších soutěžních klání. Držme jim palce , ať se stále zlepšují a svou snahou , pílí  a sportovními výkony dělají čest své škole.

 

Response code is 404

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion