Dub 232012
 

V pátek 20. dubna jsme již tradičně na naší škole oslavili Den Země. Tento ekologicky motivovaný svátek upozorňuje lidi na dopady a ničení životního prostředí a i my si připomněli význam tohoto dne. Pro žáky 7. třídy byla na školní zahradě připravena stanoviště s mnoha zábavnými úkoly a poznávacími kvízy, zaměřena na přírodu. Naštěstí nám k tomu bylo dopřáno krásné počasí, tak jsme si tento den pěkně užili. Nejlepší soutěžní družstvo bylo odměněno věcnými cenami a sladkostmi.

Žáky prvního stupně, 3.,4.,5. třídy čeká v úterý exkurze do příjemného prostředí  školního polesí ve Valšovicích, kde se od instruktorů lesní pedagogiky zábavnou formou dozví spoustu zajímavostí o rostlinách, zvířatech a stromech v lese. Prostřednictvím praktických ukázek se děti seznámí s náplní práce lesníků a uvědomí si důležitost šetrného zacházení s přírodou.

Response code is 404

 

 

Klívarová Petra

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion