Bře 272012
 

Biologická stanice v Přerově pořádá každý rok soutěž pro žáky 2. stupně Naší přírodou. Také letos se zúčastnili soutěže v úterý 20. března za naši školu žáci sedmé třídy.

V kategorii mladších žáků nastoupili do souboje ve čtyřech oborech (společenstvo lesa, společenstvo vodního prostředí, společenstvo polí, luk a pastvin a společenstvo lidských sídlišť ) proti zástupcům dalších čtyř škol : Blanka Prokešová, Zdeňka Pchálková, Tereza Pecníková, Simona Nováková.

Všechny souboje byly perné, vždyť se bojovalo nejen o postup do finále, ale i o účast na zájezdu pro vítěze jednotlivých kol. A jak si vedli naši žáci? V kategorii mladších žáků vybojovala první místo Zdeňka Pchálková, druhé místo Simona Nováková, čtvrté místo Tereza Pecníková a páté místo Blanka Prokešová.

Všem soutěžícím gratulujeme a Zdeňce popřejeme hodně štěstí v květnovém finále.

 

Mgr. Petra Klívarová

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion