Bře 142012
 

Dne 8.3.2012 probíhal v mateřské škole „Den otevřených dveří“. Rodiče s dětmi se seznámili s prostory budovy a zároveň měli možnost si prohlédnout výstavku výtvarných prací dětí, výrobků z keramického kroužku, nástěnku „Angličtiny hrou“ a panel s fotografiemi činností a akcí, které probíhaly během školního roku. Nechyběla ani ochutnávka zdravé výživy z naší školní jídelny. Někteří si zavzpomínali nad fotografiemi z alba na dobu prožitou v naší mateřské škole. Rodiče získali informace týkající se zápisu do mateřské školy na školní rok 2012/13. Domů si odnášeli dárečky a sladkost.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion