Bře 092012

V pondělí 27.2. ráno vyrazili žáci 7. třídy vlakem do Olomouce, kde navštívili Sluňákov –centrum ekologických aktivit. V programu s názvem „Ptáci a ptákoviny“ poznávali ptačí druhy třeba podle jejich hlasu, nohou nebo zobáku. Žáci v programu nahlédli blíže do ptačího světa na pěti přírodovědných stanovištích. Zkoumali ptačí peří, vajíčka, potravu a život dravců. Sami si vyzkoušeli postavit ptačí hnízdo.

Ekologický program se žákům líbil a přispěl k pochopení vzájemného propojení člověka s přírodou.

[shashin type=“albumphotos“ id=“46″ size=“small“ crop=“n“ columns=“max“ caption=“n“ order=“date“ position=“center“]