Úno 082012
 

Warning: Illegal string offset 'link' in /data/web/virtuals/23375/virtual/www/wp-content/plugins/gallery-lightbox-slider/inc/functions/glg-functions.php on line 48

Ve čtvrtek se naši hoši ze 4.- 6.třidy zúčastnili přátelského utkání na Potštátě. Ve velkém mrazu jsme dorazili do základní školy na Potštátě a plni naděje i obav jsme čekali na to, zda se nám bude dařit či nebude. Čekali nás spolužáci , kteří se věnují florbalové hře na Potštátě a chtěli si s námi zahrát v přátelském utkání.

 

Po nervózním začátku se hoši oklepali a začali hrát bez ostychu a s každou zdařilou akcí rostlo i  jejich sebevědomí. I když jsme dostali první gól, nezalekli jsme se, klukům se podařilo  parádně rozehrát a góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Oba gólmani družstvo podrželi , útočníci i obrana se snažili co mohli a výsledek zápasu jsme přestali počítat , jakmile jsme vedli 10:3. Gólů pak kvapem přibývalo a kluci měli obrovskou radost , že se jim daří.Akce byla velmi zdařilá a poděkování patří všem zúčastněným. Je vidět , že nám rostou reprezentanti školy, o kterých ještě hodně uslyšíme.

 

Školu reprezentovali tito žáci : Kuchař V., Šrom Jan ,  Částečka J., Mykytin P., Kučera L., Zdráhala M., Ošťádal J., Sehnal L., Šrom Jakub, Tichý P., Šatánek D., Zaoral J., Míček O., Zuzaňák R.

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion