Led 312012
 

V úterý ráno jste v naší škole mohli potkat princezny, čarodějnice, kovboje a piráty, šmouly nebo třeba mumii. Neocitli jste se ale v pohádce, to jen děti z prvního stupně slavily konec 1. pololetí karnevalem. Společně jsme si v krásně vyzdobené tělocvičně zatancovali a zasoutěžili – no zkrátka jsme si pořádně zařádili. Akci pro malé spolužáky připravili členové Žákovské rady. Za pomoc při přípravách děkujeme pí.učitelce Beranové, která s deváťáky tělocvičnu zdobila a p.učiteli Urbanovi za technickou pomoc a podporu.

 Hana Kučerová

[shashin type=“albumphotos“ id=“39″ columns=“3″ size=“160″ order=“source“]

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion