Led 132012
 

Těsně před Vánocemi se žáci naší školy zúčastnili již dvacátého ročníku soutěže ve skoku vysokém – Všechovická laťka. Pro nás první ročník byl velmi úspěšný.Osm zástupců školy se s odvahou a elánem zapojilo do soutěžení.Atmosféra závodu byla úžasná a publikum každého soutěžícího odměňovalo potleskem a povzbuzováním. Našim závodníkům se dařilo a o tom svědčí i jejich umístění.
V kategorii starších žáků se Patrik Vinklárek umístil těsně za stupni vítězů a to na krásném čtvrtém místě.V těsném závěsu za ním obsadil Tomáš Pepernik pátou příčku.Oba si zlepšili své osobní rekordy a chybělo jen štěstíčko na medailové pozice.
Ani mladší hoši se nenechali zahanbit a reprezentovali nás také úspěšně.Nejlepšího výkonu dosáhl David Šatánek , který obsadil osmou příčku z devatenácti soutěžících v této kategorii.Další soutěžící bojovali odvážně a s chutí a určitě i nadále budou své výkony zlepšovat.
Soutěže se také zúčastnili Jakub Šrom, Petr Tichý, Jiří Zaoral, Jakub Heger ,Simona Nováková.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion