Pro 032014
 

Blíží se svátek Mikuláše a tak i naší školou a školkou obcházel Mikuláš se svou družinou andělů a čertů. Někteří školáci se hrdě hlásili k tomu, že zlobí a vůbec nic si nedělali z toho, že je čerti v pytli na zádech odnášeli ze třídy. Jiní měli trošku obavy i přesto, že věděli, že Mikuláše zastupují deváťáci.

Předškoláci, pro které jsme si připravili odpolední Mikulášskou školu tak odvážní nebyli. Po krátkém programu dětí 1. stupně a chvilce přemlouvání se odhodlaly přednést básničku holky, kluci asi neměli čisté svědomí a k básničce se neodhodlali ani po dlouhém přemlouvání andělů.  Nakonec byli všichni obdarovaní perníkem a už odvážně odcházeli zdobit perníkové čerty, zdolali čertovskou překážkovou dráhu a koupili si výrobky, které se prodávaly i na vánočním jarmarku. Budoucím školákům u nás líbilo, a my už se na ně těšíme.

Děkuji všem kolegům i dětem za spolupráci!

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion