Dub 042019
I děti ze školky se zúčastnily soutěže Zdravá 5. Děti si vaření opravdu užívaly a moc je to bavilo. Teď už jen můžeme držet palečky, aby některou svačinku vybrala odborná porota.
I děti ze školky se zúčastnily soutěže Zdravá 5. Děti si vaření opravdu užívaly a moc je to bavilo. Teď už jen můžeme držet palečky, aby některou svačinku vybrala odborná porota.
Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.