Bře 132022

Vážení rodiče,

v letošním školním roce 2021/2022 jsme pro vaše děti prodloužili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém došlo k velkému rozšíření jeho obsahu. Odkaz najdete také na našich stránkách v pravém sloupci.

Na základě zájmu škol byly aktualizovány materiály o testy pro žáky 2. stupně základní školy:

Anglický jazyk – gramatika, Matematika pro 6. ročník ZŠ a Čtenářská gramotnost -procvičovací texty.

Novou oblastí, která se věnuje problematice bezpečnosti v on-line světě je Internetová bezpečnost.

Žáci závěrečných ročníků mohou využít dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.

Všechny testy mohou Vaše děti využívat ZDARMA.

Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.

Přejeme Vašim dětem, aby jim portál Proskoly.cz sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.