Čvn 112021
 

Blíží se nám konec školního roku. Pro prvňáčky to byl první školní rok. Nečekali jsme, že velkou část roku budeme na distanční výuce, ale přesto se nám podařilo zvládnout všechno učivo. Děti se i přes překážky distanční výuky naučily, mimo jiné, také pěkně číst. A to byl důvod, proč jsme se mohli vydat do místní knihovny. Drahotušskou knihovnu totiž navštívila paní královna z Království krásného slova se svou družinou. Každý prvňáček zde prošel zkouškou čtení, byl pasován na čtenáře a na památku obdržel knihu První školní výlet. Žáci získali také slevový kupón na registraci do knihovny.  Slavnost se nám moc líbila a všichni si odnesli příjemný pocit z této návštěvy v knihovně.
Hradilová B., Šetinová E.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion