Říj 292019
 

V rámci grantu „Pravidel se nebojíme, na silnici vyrazíme“ jsme pro děti uspořádali tématický týden zaměřený na dopravu. Děti se seznámily s pravidly silničního provozu, vyzkoušely si modelové dopravní situace. Nabité vědomosti si otestovaly i v běžném provozu, kdy při vycházkách poznávaly dopravní značky, učily se správnému přecházení silnice.

Pro děti jsme připravily zábavné vědomostní soutěže a velmi oblíbenou dopravní soutěž, kdy si závodníci otestují svou rychlost a šikovnost na dopravních prostředcích. Jejich úkolem je projet závodní dráhu, vyhnout se překážkám, správně zaparkovat, dát přednost na křižovatce a zase rychle po své dráze dojet do cíle. Všichni závodníci byli velmi šikovní a zasloužili si medaili, diplom a drobné odměny. Do školky byla zakoupena nová odrážedla a hračky s dopravní tématikou, které děti budou mít k dispozici.

Tato akce byla uskutečněna za finanční podpory města Hranice, tímto jim chceme velmi poděkovat.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion