Dub 012019
 

První aprílový den byl ve znamení  sportovního dopoledne pro žáky 1. – 5. třídy. Děti soutěžily ve školním kole Čokoládové tretry – v běhu,  na vzdálenosti 100m, 200m, 300m dle ročníku narození. Účast v počtu 102 žáků, zajistila kvalitní výkony a souboje o co nejlepší umístění. Vítězové jednotlivých kategorií postupují do čtvrtfinálových kol, které  proběhnou v Olomouci.

Kategorie  A  dívky                          Kategorie  A  hoši

  1. místo:  Adéla M.                    1. místo: Ondřej P.
  2. místo:  Tereza D.
  3. místo:  Julie K.

Kategorie  B dívky                           Kategorie B hoši

  1. místo: Ela B.                          1. místo: Vojtěch S.
  2.  místo: Adriana H.                  2. místo: Tomáš K.
  3. místo: Kateřina B.                  3. místo: Ondřej Č.

Kategorie C dívky                            Kategorie C hoši

  1. místo: Laura V.                      1. místo: Martin H.
  2. místo: Michaela K.                 2. místo: Martin Č.
  3. místo: Simona W.                   3. místo: Otakar H.

Postupujícím gratulujeme a přejeme rychlé nohy do dalšího kola.

V rámci doplňkových stanovišť měli žáci možnost si vyzkoušet aktivity s venkovními vozíky, orientační hry s klapičkami, Discgolf, hod na vzdálenost ze sedu – tedy činnosti s omezením hybnosti vlastní osoby. Zjistili, jak obtížný je pohyb s handicapem. Tyto činnosti pro děti připravili kolegové z katedry Aplikovaných pohybových aktivit z Olomouce, za což jim velmi děkujeme.

Sportovní dopoledne bylo prima, tak zítra zase hurá do školních lavic.

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion