Srp 252018
 

Milí rodiče,

dne 3. září se otevřou brány drahotušské  školy  pro Vašeho prvňáčka. Vstup do školy je možný  od 7 : 30 hod. První třída se nachází v přízemí. Slavnostní zahájení  školního roku v přítomnosti rodičů proběhne v 7: 50 hod. Ve škole se zdržíte cca 45 min., obdržíte  informace  týkající  se  organizace  prvního školního týdne, informace o provozu školní družiny i jídelny. Žáčci si převezmou klíče od šatních skříněk a seznámí se svou třídou i paní učitelkou.

Pro první školní týden dětem postačí vybavené pouzdro pastelkami, ořezávátkem  a  dvěma tužkami. 

Další informace  obdržíte na třídní schůzce.

Přejeme  všem prvňáčkům úspěšný vstup do školního roku.

Třídní učitelka Mgr. Bronislava Hradilová

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion