Kvě 212017

Ve středu 17.května naši školku navštívilo divadlo s představením Líná Evelína. Postava včelky Ály děti provázela celým příběhem. Nejprve si děti zacvičily včelí cvičení, seznámily se s krtkem Jiříkem a společně objevili cukrárnu mlsné čarodějnice Evelíny, která milovala sladkosti a tlusté děti. Společně s dětmi Drobečkem a Drobenkou si děti prošly pohádkou s poučným obsahem – ovoce a zelenina jsou pro nás lepší než sladkosti. Nechceme být přece líní jako Evelína! Pohádka byla doprovázena veselými písničkami a na závěr děti dostaly malou sladkou odměnu jako rozloučení s postavami a napravenou čarodějnicí Evelínou.