Čvn 132016

Květen ve družině byl ve sportovním duchu. Děti soutěžily, závodily a hrály různé sportovní a pohybové hry. Také jsme podnikali vycházky do okolí školy, kde jsme se učili vnímat a poznávat jarní přírodu, pozorovali líhnutí motýlů, vývoj žáby, růst bylinek,….

Červen nese heslo „Hurá na prázdniny…“ a počasí nám zatím přeje. Využíváme přírodního prostředí Drahotuš, seznamujeme se s ekosystémem rybníka, lesa, luk a polí. Chodíme na pískoviště, využíváme školní sportoviště a relaxujeme na houpačkách, kde si předčítáme z knih, besedujeme, soutěžíme, hrajeme hry….. V zahradním altánu tvoříme, malujeme a těšíme se na prázdniny!