Lis 142014
 

V pondělí 3. 11. se někteří žáci 8. a 9. třídy zúčastnili výstavy BODIES REVEALED díky projektu SSOŠ Hranice – podpora přírodovědného a technického vzdělávání. Po obrovském úspěchu pražské výstavy The Human Body Exhibition následovala v Brně nová, větší a ještě podrobnější výstava o lidském těle. Exponáty odhalily žákům lidské tělo v celé jeho složitosti i kráse. Komentovaná výstava byla rozdělena do 9 částí, obsahujících jedinečné celotělové exponáty věnující se jednotlivým systémům lidského těla jako je kostra, svalstvo, dýchací, trávicí a nervová soustava, cévní systém a další.

 

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion