Bře 192013

Soutěž „Naší přírodou“

Biologická stanice v Přerově pořádá každý rok vědomostní soutěž pro žáky 2. stupně s názvem „Naší přírodou“. Také letos, v úterý 12. března žáci reprezentovali naší školu a úspěšně! Dokázali se poprat i se silnými soupeři, jakými byli: Gymnázium Hranice, Gymnázium Lipník nad Bečvou a ZŠ Šromotovo.

V kategorii mladší žáci:

1. společenstva lesa  ……………………František Pchálek         – 6.třída  ( 3. místo)

2. společenstva vodního prostředí   ……Klára Kučerová             – 6.třída  ( 2. místo)

3. společenstva polí, luk a pastvin ……..Tomáš Bernkopf           – 6.třída  ( 4. místo)

4. společenstva lidských sídlišť   ……….Kateřina Machancová  – 6.třída ( 2. místo)

V kategorii starší žáci:

1. společenstva lesa    …………………Simona Nováková           – 8.třída  ( 3. místo)

2. společenstva vodního prostředí   ….Zdeňka Pchálková             – 8.třída  ( 4. místo)

3. společenstva polí, luk a pastvin…….Vojtěch Hluchý                – 9.třída ( 2. místo)

4. společenstva lidských sídlišť………..Dominik Vašinka            – 9.třída ( 3. místo)

Všem soutěžícím gratulujeme!