Kvě 152012
 

Za krásného slunečného počasí jsme na našem školním hřišti přivítali žáky z Potštátu. Byli jsme celí nedočkaví,  jak vzájemné utkání tentokrát dopadne. Do týmu jsme přibrali i dvě dívky a vyplatilo se . Holky Vendula s Anetou se ukázaly jako výborné hráčky, neboť jejich nasazení a obětavost při hře byla obdivuhodná. Do soubojů šly odvážně, odřená kolena byla jen dokladem toho , jak bojovaly o každý míček.  Střelecky se nejvíce dařilo Jakubovi Šromovi, který nastřílel 6 gólů. Vzájemné utkání bylo úspěšnější pro náš tým, neboť jsme vyhráli 14:8. Kluci i holky sbírají zkušenosti a lepší se zápas od zápasu.

 A kdo naši školu reprezentoval ? Jakub Šrom, Honza Šrom, Olda Míček , Vendula Klvaňová, Aneta Staškovanová, David Klvaňa, Petr Tichý, Jirka Zaoral, Lukáš Kučera, Vojta Kuchař, Lukáš Sehnal, Jakub Ošťádal, Marek Zdráhala, Jirka Částečka, Petr Mykytin, Petr Rác , Radim Zuzaňák.

Ať Vám zápal do hry a bojovnost vydrží!

Response code is 404

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion