Dub 302012

V pondělí 30. dubna se naše škola vlivem temných čarodějnických sil proměnila. Místo žáčků se do lavic posadili malí čarodějové a čarodějnice. Zvláště naši nejmenší se nemohli dočkat čarodějnického soutěžení, které připravila na školním dvoře žákovská rada. Úkoly byly opravdu náročné – poslepu  poznat čarodějnické potřeby i ingredience na lektvar, překonat strach a vydat se na cestu tmou, namalovat perníkovou chaloupku,  opravit nepovedené kouzlo. Také se u nás skákalo přes oheň, létalo na koštěti a běhala se štafeta s hadem. Malé čarodějnice a čarodějové si mohli zahrát čarodějnický florbal, proletět se na koštěti nebo hodit kočku do kotlíku. Počasí nám přálo, tak jsme si naše kouzelnické a snad i kouzelné dopoledne opravdu užili.

za žákovskou radu Hana Kučerová