Úno 212012
 

V pátek 10. února se na SPŠ v Hranicích sešla necelá šedesátka žáků 9. ročníků z širokého okolí (každá škola mola vyslat 3 nejlepší – podle výsledků školního kola), aby poměřili své znalosti v oboru chemie.  Naši školu reprezentovaly:

  • Kristýna Voldánová
  • Zuzana Kleinová
  • Eva Felgenhauerová

I když se žádná z našich žákyň neprobojovala na stupeň vítězů, pevně věřím, že porovnání znalostí (a hlavně neznalostí) s vrstevníky jim prospělo a budou dalšímu studiu věnovat mnohem více zájmu než doposud.

Nyní měly být uvedeny postřehy zúčastněných žákyň, které mi, i přes několikaterou urgenci, „zapomněly“ napsat.

 

[shashin type=“albumphotos“ id=“43″ columns=“3″ size=“160″ order=“source“]

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion