
Milé děti, přejeme Vám nádherné léto plné sluníčka, dobrodružství, odpočinku, smíchu a krásných chvil s těmi, které máte rádi. Budeme se těšit, až se po prázdninách vrátíte plni energie a nových zážitků. Milí rodiče, vážený zřizovateli a všichni přátelé drahotušské školy, Vám na konci dalšího školního roku ze srdce děkujeme za Vaši podporu, důvěru a [více…]










