Schránka důvěry

Cílem naší školy je vytvořit dětem a jejich zákonným zástupcům takové prostředí, ve kterém se budou cítit dobře, v bezpečí a kam se budou rádi vracet.

Proto jsme vytvořili další podpůrné opatření, které napomáhá lepšímu a rychlejšímu řešení problémů „našich dětí“, popřípadě jejich rodičů.

Schránku důvěry vybírá a čte pouze omezený počet osob (poradenské pracoviště naší ZŠ), nemusíte se proto bát úniku informací, které do ní uložíte. Schránka přijímá i anonymní dopisy, je pouze na vás, zda se podepíšete a budete chtít problém pouze sdělit nebo o něm dál komunikovat.

Na naší škole jsou žákům i rodičům k dispozici dvě schránky důvěry:

1. Klasická schránka, která je umístěna v přízemí školy na dveřích před školní družinou.
  2. Elektronická, která je Vám k dispozici 24h denně, instrukce k jejímu používání jsou tady:
    • Pokud máš/máte problém, se kterým se nemůžeš/nemůžete někomu svěřit, pošleš/pošlete ho do anonymní schránky důvěry.
    • Do políčka napiš/napište, co tě/Vás trápí, s čím nebo s kým máš/máte potíže.
    • Aby bylo možné s věcí něco udělat, popiš/popište situaci co nejpodrobněji.
    • Pokud chceš/chcete dostat odpověď a následně pomoci, uveď své jméno a e-mail.
    • Po přečtení tvého vzkazu přijde na Tvůj/Váš email upozornění, že na Tebe/Vás čeká odpověď (k jejímu přečtení je potřeba pamatovat si heslo, které jsi/jste zadával při psaní vzkazu).

Odkaz naší schránky důvěry naleznete zde: