Pro 032015
 

V pondělí 23. 11. jsme v hodině přírodopisu „oslavovali“…takto DOKONALE připravili žáci narozeninovou oslavu pro paní učitelku, která před vstupem do třídy musela zavřít oči a vůbec netušila, co se bude dít…Nechyběl vynikající narozeninový dort od maminky Kláry Sedláčkové, dětský šampus, balónky a papírové konfety.

Chtěla bych všem svým dětem 7. třídy poděkovat za krásné dárečky (kytku v květináči, svíčku, bonboniéru a polštář s věnováním) ze kterých mám velkou radost, krásně zorganizovanou oslavu a za to, že jste si na mě vzpomněli!

Mám vás všechny moc ráda:-)

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion