Čvn 042017
 

Do Prahy se sjelo 20 tříčlenných dětských týmů ( 5 týmů z Mateřských škol, 5 týmů žáků 1. stupně ZŠ, 5 týmů 2. stupně ZŠ a 5 týmů z Dětských domovů) na celostátní finále Coolinaření se Zdravou 5! z celkového počtu 571 týmů!!!

Čekaly nás 2 náročné disciplíny – zdravý pokrm dle vlastního výběru a pak takový malý nevinný chytáček, vybrat ty správné potraviny z „mystery boxu“ a naaranžovat je do svačinové krabičky tak, aby nikdo neodolal….
Z naší krásné školy v Drahotuších jsme postoupily ze 7. třídy – 2.stupeň  – Andrea Machancová, Karolína Šatánková a Klára Leroy. Byly jsme zvědavé a nervózní. Zároveň jsme se těšily. Připravovaly jsme se pečlivě. Začaly jsme u oblečení, které vymyslela a doladila s doplňky paní Kopřivová. Pak jsme vše došperkovávaly, docvičovaly. Vštěpovaly jsme si : Kuchařka jednou rukou vaří, druhou uklízí!!! Pořádek, hygiena, spolehnutí jedna na druhou. Prostě jsme byly jako Tři mušketýři – jedna za všechny, všechny za jednu! 15 minut na každou disciplínu nás polekalo, ale vše se nám povedlo. Nachystaly jsme, uklidily, naservírovaly. Prostě jsme si celou soutěž užívaly!!! Dopoledne uteklo jako voda a při vyhlášení výsledků jsme si začaly uvědomovat, že je konec. A když vyhlásily čtyři družstva, pochopily jsme a neskutečně se radovaly – JSME PRVNÍ!!! Úžasné, výborné fantastické!!!!

Ten pocit, ta radost, JSME PRVNÍ! JSME PRVNÍ! JSME PRVNÍ!!!

Andera, Karolína, Klára a Lenka Kopřivová

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion