Říj 172016
 

Školní družina ZŠ Drahotuše za finanční podpory města Hranice pořádaly třetí ročník dětského sportovního pětiboje.

Ten se konal na školním hřišti v měsíci září ve školním roce 2016/2017. Účastnili se ho žáci prvního stupně, kteří navštěvují školní družinu. Žáci byli rozděleni do skupin podle toho, které oddělení družiny navštěvují a podle toho, do které chodí třídy. Celkově se pětiboje účastnilo 53 žáků, rozdělených do čtyř kategorií podle tříd a soutěžili v následujících pěti disciplínách: hod na cíl, běh na 400m (3. a 4. třída), běh na 50m (1. a 2. třída), slalom na koloběžkách, skok přes švihadlo a dribling.

Soutěžilo se o hodnotné ceny, což žáky motivovalo k výborným výkonům. Všechny žáky soutěžení v pětiboji velice bavilo a při vyhlášení výsledků dne 14. 10. 2016, byli všichni příjemně překvapeni z výsledků i z krásných cen.

 

Výsledky v kategoriích:

První třída:

 1. Místo: Pumprlová Magdaléna
 2. Místo: Barunerová Ela
 3. Místo: Hanzelka Tomáš

Druhá třída:

 1. Místo: Čech Marin
 2. Místo: Vebr Štěpán
 3. Místo: Krejčiříková Michaela

Třetí třída:

 1. Místo: Pacák Pavel
 2. Místo: Matějíček Martin
 3. Místo: Rýpar Samuel

Čtvrtá třída:

 1. Místo: Konečný Matouš
 2. Místo: Hradil Jakub
 3. Místo: Braunerová Klára

 

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion