Říj 112016
 

V pondělí 10. října nezasedli třeťáci a čtvrťáci do lavic, ale vypravili se na polesí VLS Potštát, aby blíže poznali práci lesníků. Pod vedením paní Bc. Romany Klevarové a jejího kolegy Honzy se naučili rozeznat strom napadený kůrovcem, seznámili se s lesní technikou, vyzkoušeli si stahování dřeva z těžko přístupných míst a práci s dřevorubeckými kleštěmi. Dozvěděli se také zajímavosti z života krále našich lesů – jelena. V oboře viděli divoká prasata, kterým lesníci říkají divočáci nebo černá zvěř. V družstvech Jelenů a Divočáků se nejen učili, ale také soutěžili a hlavně si užili prima dopoledne. Lesu zdar!

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion