Kvě 162016
 

Hmyzí domečky, divoký koutek, jezírko, kompost a kompostéry, bylinková zahrádka, okrasné  a trvalkové záhony, ovocné keře a stromy, skleník a pařeniště, vyvýšené záhony se zeleninou a bylinkami, motýlí louka a kamenná spirála na trvalky, kompost s dýněmi, záhon s fazolemi a ovocnými keři – to  vše jsme s pomocí žáků vytvořili na školní zahradě (jsme taky jako jediná škola na Hranicku držitelé titulu „Přírodní zahrada“). Nejvíce práce za posledních pár měsíců udělali kluci z 8. třídy – Gabriel Cinna, Vojta Kuchař a Honza Kňazovčík.

Kluci děkujeme!

O tom, že máme pracovité žáky se sami můžete přesvědčit na fotografiích:-)

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion