Říj 192013
 

V tento den jsme pozvali do školky naše plyšové kamarády, které máme každý ze své domácí sbírky nejradši. Ukázali jsme jim naši školku, pohráli si, zacvičili, vyfotili, zazpívali jsme jim krásné písničky a nakreslili obrázky. Před obědem jsme plyšovým kamarádům přichystali hostinu, protože jim po náročném dni plném aktivit stejně jako nám vyhládlo. Po obědě jsme se zachumlali do peřinek a poslechli si krásou pohádku. Nakonec se plyšáčci se školkou museli rozloučit a jít se svými dětmi domů. Doufáme, že se jim u Nás líbilo a přijdou se zase někdy podívat.

[embpicasa id=“5936463804863102321″]

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion