Říj 192013
 

Bude pršet, nebo nebude? S napětím jsme čekali na páteční den, kdy jsme se chystali do Hranic na Barevný den a Den bez aut pořádaný Městem Hranice a Domem dětí a mládeže. Soutěžili jsme na koloběžkách, prohlédli si velké hasičské auto, ale nejvíce se Nám líbili koníčci, kteří Nás povozili kolem náměstí, to byl zážitek. Každý dostal lízátko, přívěsek, džus a balónek. Málem jsme se všemi balónky nevlezli do autobusu. Také jsme jim něco přivezli. 2 výkresy do soutěže „Nový zametač pro čisté Hranice“. Nakreslili je dva naši kamarádi Marek Foltas a Ludvík Gajdošík. Tak kluci, hodně štěstí v soutěži!

[embpicasa id=“5936468056310054945″]

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion