Lis 122012
 
6. 11. proběhla na naší škole přírodopisně zaměřená soutěž s názvem “ PŘÍRODA KOLEM NÁS“ pro žáky II. stupně. Z důvodu špatného počasí se nemohla uskutečnit na školním dvoře a tak měli žáci připravené stanoviště s úkoly na chodbě. V první části obcházeli ve skupinách stanoviště, kde poznávali houby, brouky a listy stromů, vyplňovali pracovní listy a nechyběla i práce s mikroskopem. Po splnění úkolů na stanovištích každé družstvo čekala druhá část soutěže – písemný test všeobecných znalostí o přírodě. Po sečtení všech bodů bylo vyhlášení umístění družstev a každý si odnesl pěknou odměnu, kterou jsme mohli pořídit za podpory Města Hranice.
Umístění družstev:
1. místo družstvo: Tomáš Peperník, Zdenka Pchálková, Oldřich Míček, Klára Kučerová
2. místo družstvo: Naďa Šnejdrlová, Tereza Voldánová, David Šatánek, Franta Pchálek
3. místo družstvo: Dominik Vašinka, Simona Nováková, Marek Jahn, Katka Machancová
4. místo družstvo: Roman Částečka, Vojta Pchálek, Kuba Šrom, Hanka Jahnová
Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion