Kvě 072012
 

Oblastní kolo ( Olomoucký , Jihomoravský a Zlínský kraj ) Eurorebus Junior 2012

 

Ve čtvrtek 3. května 2012 se žáci drahotušské školy úspěšně zúčastnili vědomostní soutěže Eurorebus Junior v Brně. Do metropole Jižní Moravy se sjela družstva z krajů Zlínského, Olomouckého a Jihomoravského. Děti naší školy úspěšně zastupovaly a reprezentovaly Olomoucký kraj, kam se probojovaly na základě předchozích korespondenčních kol. Za ZŠ a MŠ v Drahotuších byli delegováni Magdaléna Kučerová ze 3. třídy, Vojtěch Kuchař ze 4. třídy a Klára Kučerová z 5. třídy. Žáci ve velké konkurenci úspěšně prokazovali nabyté vědomosti, um , bystrost a pohotovost. Přestože nepostoupili do celorepublikového finále, patří dětem  velké poděkování za vzornou reprezentaci nejen naší školy, ale i  celého Olomouckého kraje.

Drahotušáci si čtvrteční slunečný den skutečně užili: dlouhá jízda rychlíkem,  tramvají, shon velkého města, areál VUT, spousta vysokoškolských studentů, aula, profesionální moderátor Martin, doprovodný program, ceny a výhry – moře zážitků v jednom dni a zkušeností na celý život.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion