Dub 262022

Dnes jsme se probudili do mlhavého rána. Během dne se počasí proměňovalo a k večeru už bylo nad obzorem jenom slunce. Dopoledne děti napsaly pohledy rodičům, prohlédly si zvoničku  a místní infocentrum, vyzkoušely průlezky na přilehlém hřišti. Odpoledne nám zpestřili rodilí mluvčí Bill a Eileen Kolar a děti si vyzkoušely  aktivity v anglickém jazyce.

Na přilehlém hřišti jsme trénovali přihrávky a chytání míče, věnovali se kooperativním hrám a zasoutěžili si v překážkové dráze. A protože se blíží filipojakubská noc, byl večerní program zaměřen na téma čarodějnice. Po dnu plném zážitků spokojeně usínáme.