Říj 292020
 

S přítelem jsme si vyšli na krásnou procházku z Hranic do Stříteže. Ač ze začátku cesty pršelo, během dne vyšlo sluníčko a příjemně nám hřálo po zbytek dne. Pro náš výlet do Stříteže jsme si zvolili cyklostezku, která začíná naproti vjezdu do Velké. Nemuseli jsme ovšem nikam jezdit, protože se na ni napojuje polní cesta, která vede za firmou AVL. Po těch pár upršených dnech, co byly se bohužel část této cesty změnila v malé jezírko. Přilehlé pole nevypadalo o nic lépe. To se proměnilo v bažinu, která by nám s chutí pohltila boty, kdybychom se odvážili do ní vstoupit. Naštěstí z druhé strany cesty jsme, v opravdu štědře zarostlém kopečku, našli vyšlapanou cestičku, po které jsme jezírko obešli. Jakmile jsme se napojili na cyklostezku šlo se už skvěle až do Stříteže, kde jsme se zašli podívat při první příležitosti do lesa. Kromě spousty bedel, které jsme tam našli, jsme natrefili i na krásný výhled na okolní kopce. Výlet jsme si užili od začátku až do konce. Kromě krásných výhledů jsme si užili i trochu dobrodružství a co je nejdůležitější načerpali jsme spousty pozitivní energie.

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion