Úno 122020
 

V rámci projektového dne se děti seznámily s prací lesníka a myslivce. Aby se člověk mohl stát myslivcem a pečovat o zvířata, musí umět zvířata poznat, zda patří do lesa, nebo na statek,  jejich stopy. A proto jeden z mnoha nelehkých úkolů pro děti byl, zkusit přiřadit zvířátko a správnou stopu. Lesník zase musí umět dobře poznávat stromy a jejich plody, a tak děti ke stromu přiřazovaly listy, plody a jejich různé části, například kloboučky, slupky,…

Dalším obtížným  úkolem, který děti plnily, bylo roztřídit věci potřebné k práci lesníka a myslivce. Naučily se také nové pojmy jako je průměrka, co to je, k čemu toto měřidlo slouží, harvestor,..

Program byl velmi poučný a čas s paní Klevarovou nám, rychle utekl. Moc jí za její čas děkujeme.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion