Kvě 152019
 

U příležitosti oslav 74. výročí osvobození Evropy se uskutečnil  7.5.2019 Den otevřených dveří v Dukelských kasárnách v Lipníku nad Bečvou. Starší děti z MŠ a žáky 1. ročníku odvezl vojenský autobus přímo do areálu kasáren. Zde mohli shlédnout ukázku techniky a zbraní AČR, dynamickou ukázku MUSADO, technické vybavení Policie ČR i Hasičů ČR. Největším zážitkem byla jízda ve vojenském vozidle po areálu kasáren. Mohli jsme si vyzkoušet střelbu ze vzduchovky a seznámit se (pod dohledem profesionálních vojáků) i s jinými střelnými zbraněmi. Přestože bylo chladno, celé dopoledne se nám velmi líbilo.

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion