Bře 182016
 

Čtvrteční dopoledne strávily děti z první a druhé třídy na návštěvě v království vitamínů na zámku Lešná u Valašského Meziříčí. Princezna Terezka je nejen provedla zámeckými komnatami, ale připravila si pro děti kvízy týkající se zdravé výživy. Podle hmatu měly děti rozlišit různé druhy ovoce nebo sestavit pyramidu potravin. Ucházely se také o službu u princezny, naučily se pukrle a prohlédly si  i prostory zámku, které jsou už  slavnostně vyzdobené k velikonočním svátkům. Prohlídka Ovocentra zakončila tento tématický výlet. Děti si  zde prohlédly prostory skladu, zopakovaly si druhy zeleniny a ovoce, pochutnaly si na ovocném špízu, který si samy připravily. Výlet se dětem moc líbil a tak snad zase příště.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion