Lis 242015
 

19. 10. 2015 se děti vydaly do vojenského prostoru na Libavé. Po seznámení s divokým prasetem se děti vydaly s lesníky Honzou Putalou a Martinem Zíchou z lipnické divize VLS rovnou do porostu, kde je čekal nabitý program. Při seznamování si děti prohlédly vybavení nutné pro myslivost a chov zvěře a zahráli si na datly. Po vydatném ťukání a dobré svačině zkoumaly děti barevnost podzimního lesa. Pak poznávaly lesní zvěř podle části jejího těla a zdokonalovaly si hrou své orientační schopnosti. U rybníka se ještě dozvěděly něco o rybářství a výlovu, který rybník brzy čeká. Spokojené a usměvavé děti se sborovým „Lesu zdar!“ rozloučili stylově s lesem, lesníky a zamířili zpět k obědu do své školky.

[embpicasa id=“6220691636223954881″]

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion