Lis 242015
 

V rámci projektového týdne pod názvem Děti pozor, červená!, se děti seznámily s některými dopravními prostředky, dopravními značkami a pravidly silničního provozu. Ve znalostních soutěžích si procvičily a uplatnily nově získané vědomosti, které využily při plnění praktických úkolů.

  1. 10. 2015 si na školním hřišti děti vyzkoušely jízdu na odrážedlech, koloběžkách a nejstarší děti na nově zakoupených horských kolech. Soutěžily v jízdě na čas a ve slalomu. Děti se učily dodržovat pravidla závodu ale třeba i smířit se s prohrou a přát výhru kamarádovi.
  2. 10. 2015 jsme se vydali na dopravní hřiště v Hranicích, kde si děti vyzkoušely reakce na dopravní situace, se kterými se mohou jako cyklisté setkat v provozu. Na závěr akce, byly děti odměněny čokoládovými medailemi, diplomy a krásnými hračkami.

Děkujeme touto cestou městu Hranice za finanční podporu, bez které bychom tyto akce pro děti nemohli uskutečnit.

[embpicasa id=“6220256000748123153″]

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion