Kvě 282015
 

V úterý a ve středu 26. a 27. května 2015 jsem strávila společně se žáky  7. třídy v krásném  prostředí Hostýnských vrchů.

Po vystoupení z autobusu nás přivítal obrovský příval deště – každý rychle hledal, do čeho nepromokavého by se schoval. Dokonce i Michal vytáhl  pláštěnku. Proti původnímu plánu jsme nebyli vzhledem k počasí ubytováni v chatkách, ale v hlavní zděné budově. Pan vedoucí nám zatopil, tak bylo za chvíli na pokojích příjemně teplo.

Dopoledne jsme si zahráli stolní hry, Kuře píp, Prase kvikni a super přesedávačku. ( Někteří se mohli  při ní k sobě trochu tulit!) Odpoledne se déšť umoudřil, vítr rozfoukal  mraky a  vyrazili jsme na okružní trasu přes Vičanov, Rajnochovice –  Košavy a zpět na Tesák. Cestou jsme viděli modrého slimáka horského a mloka. Na večeři pro nás pan kuchař připravil rýži s kuřecím masem  na čínský způsob. No a po večeři si někteří za odměnu koupili  ovocný pohár. Před spaním se paní učitelka Beranová  rozhodla „ probírat učivo“  a pustila nám film „Rafťáci“.

Ve středu jsme po snídani navlékli pláštěnky a vyrazili jsme okružní trasu na Troják. Během pár minut přestalo  pršet a  chvílemi na nás vykukovalo  i sluníčko. Unavení, provlhlí, zablácení, ale spokojeni jsme snědli zelňačku, vepřový řízek s bramborovou kaší a okurkový salát, sbalili svých pár švestek a odebrali se na autobus. O půl třetí jsme v pořádku dorazili do Hranic a rozešli jsme se každý do svých domovů.

Super akce – super program, super ubytování , super jídlo, super sedmáci, super paní učitelka!!!

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion