Kvě 282015
 

Středeční pošmourné ráno přivítalo žáky třetí a čtvrté třídy na nádraží. Zde byl totiž sraz ke sportovnímu výletu do Olomouce.

400 žáků základních  škol olomouckého kraje dostalo možnost soutěžit o sportovní výbavu v hodnotě 15 000 Kč. Sportovní dopoledne začalo rozcvičkou a poté se žáci pustili do sportovního zápolení. Předvedli svou pohybovou zdatnost a obratnost v těchto disciplínách: překážkový běh, hod oštěpem (pěnovým), skok z místa, slalomový běh, přeskoky na žíněnce, hod plným míčem, běh přes žebřík, hod na cíl.

Za absolvování všech disciplín byli žáci oceněni diplomy, samolepkami a drobnými odměnami od sponzorů. Hlavním partnerem tohoto sportovního projektu je firma Nestlé, Seat, Česká spořitelna. Po obdržení cen, které předala dětem patronka projektu Anežka Drahotová, nastal okamžik losování.

Sportovní výbavu pro svou školu jsme sice nezískali, přesto jsme odjížděli z Olomouce s pocitem, že děti si sportovní dopoledne náležitě užily. I nadále budeme pokračovat v rozvoji pohybových dovedností u našich žáků. Atletika naše děti baví a  to je přece to nejlepší zjištění.

Děkujeme členům KRPŠ za finanční příspěvek na dopravu dětí.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion