Pro 022014
 

V dnešním mrazivém odpoledni bylo na drahotušském náměstí nezvykle rušno – cesta kolem školky byla lemována stánky a všude se pohybovala spousta lidí. Konal se totiž tradiční předvánoční jarmark výrobků (nejen) naší školy spojený se slavnostním rozsvícením vánočního stromu. S již tradičním pásmem zpěvů, recitací a flétniček se představily paní učitelka Hrubá s paní učitelkou Foltýnkovou. Jako předskokani jim sloužila početná skupina dětí ze školky pod vedením místních učitelek.

Přejme si, abychom při pohledu na rozzářený vánoční stromek poznali, že pravé kouzlo Vánoc není v hromadě dárků a předvánočním šílenství, ale v lidských srdcích a vzájemné lásce.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion